سرویس بهداشتی کثیف تر است یا گوشی

چیزهایی در زندگی هستند که افراد از آن ها دوری می کنند. برای مثال کثیفی و میکروب چیزهایی هستند که انسان ها در صورت مواجهه با آن ها دوست دارند خود را زودتر از آن ها دور کنند. وسایل و محیط های کثیفی وجود دارند که توالت نیز جزو آن دسته است. سرویس بهداشتی شما آن قدر کثیف است که هیچ کس احساس خوشایندی به آن ندارد. بهتر است بدانید تلفن هوشمند شما از توالت شما کثیف تر است.

بیشتر افراد به تمیز کردن صفحه نمایش خود اقدام می کنند و افراد کمی هستند که به نظافت و تمیز بودن تلفن هوشمند و یا تبلت خود اهمیت بدهد. این در حالی است که نتیجه تحقیقات انجام شده ای حاکی از آن است که تلفن های هوشمند و کیبورد ها از توالت ها نیز کثیف ترند. محققان گفته اند که ” انتروباکترهای موجود بر روی این دستگاه‌ها حدود ۱۰۰۰ واحد و بر روی کاسه توالت ۱۰ واحد است. همچنین استافیلوکوس موجود در دستگاه‌های هوشمند ۶۰۰ واحد و در کاسه توالت کمتر از ۲۰ واحد است.”

افرادی که دارای روحیه لطیفی هستند بهتر است از خواندن ادامه مطلب خودداری کنند. طبیعتاً به نظر شما توالت و یا محیط دستشویی شما از سرویس های بهداشتی عمومی تمیزتر و پاکیزه ترند. با این حال، شما هر روز برای صحبت کردن با افراد و دوستان، تلفن همراه خود را نزدیک دهان خود می کنید و یا آن را روی میز غذاخوری خود قرار می دهید. گاهی اوقات در هنگام غذاخوردن با تلفن همراه خود کار هم می کنید.

شاید سوالی که ذهن شما را درگیر کند این است که چگونه باید این شیء کثیف را پاکیزه نگه داشت. طبیعتاً برای افراد خوشایند نیست که سرویس بهداشتی خود را روزی ده بار بشویند و آن را دوباره در کنار دهان خود قرار دهند. اما ما پیشنهاد میکنیم تلفن همراه و یا گجت های دیگر خود را روزی یک تا سه بار با آب و مایع بشویید. البته کاربران اسمارت فون های ضد آب از دیگر کاربران یک قدم جلو هستند. از این به بعد مراقب بهداشت اسمارت فون های خود باشید.